Úvod Práce s medem Víčka na med

VÍČKA NA SKLENICE NA MED

Víčka na med se závitem TO82 jsou určená pro sklenice na med o obsahu 720 ml. Pro uzavření sklenic s medem využívejte vždy odpovídající, nejlépe nepoužitá víčka, která budou vyhovovat i z hygienického hlediska. Víčka na sklenice na med vám nabízíme hned s několika možnými obrázky.


1 položka

Kovové víčko na sklenici s medem

  • 3 Kč Cena s DPH
 ks

Skladem

Kovové víčko na sklenici s medem o průměru 82 mm.

AkceZkombinujte atraktivní obrázek na víčku s vhodnou sklenicí na med a vytvořte tak produkt, který bude pro odběratele zajímavý a lákavý.

Abyste zachovali kvalitu a dobrou chuť vašeho medu, pro uzavírání sklenic používejte vždy naprosto čisté sklenice a nejlépe nepoužitá víčka.

Chcete začít s chovem včel? Poradíme vám

Včelí med je produktem, za kterým je mnoho práce a zkušeností včelaře. Pro chov je nejdůležitější mít dobré podmínky a také vhodná včelstva. Ta doporučujeme nakupovat formou oddělků nebo ze šlechtického chovu. Doporučujeme také nakoupit nové nástavkové úly, nikoliv použité, protože u takových hrozí riziko přenosu nemocí včel. Pokud si nejste jisti, jak se včelařením začít, podívejte se do naší poradny, kde se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.